1-

Nasıl Sipariş Verebilirim?
 
   

a.kinadukkani.com"dan alışveriş yapmak için üye olabilir veya üye omadan da sipariş verebilirsiniz.

b. İlgilendiğiniz gebe kıyafetleri - ürünlerin üzerlerine tıklayarak, ürünlerin fiyatına ve diğer bilgilerine ulaşabilirsiniz.

c. Ürün tutarının ve açıklamasının belirtildiği ekranda, ürünü almak istediğinize karar verdiğinizde, renk-adet- beden seçerek "SEPETE EKLEYİN " butonuna tıklayınız.

d. Yeni açılacak pencerede alışveriş sepetinizi ve var ise içindeki diğer ürünleri ve tutarlarını göreceksiniz.

e. Sepetinizde bulunanan bir ürünü iptal etmek için"SEPETTEN ÇIKAR" butonuna basmanız yeterlidir.

f. Alışverişe devam etmek isterseniz " ALIŞVERİŞE DEVAM " butonuna basarak kaldığınız yerden alışverişe devam edebilirsiniz.

g. Alışverişinizi tamamlamak istediğinizde "ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ" bölümünü seçmeniz yeterli olacaktır.

i. Sepet içindeki ürünleri inceledikten sonra mevcut ürünleri almak istiyorsanız "SİPARİŞİNİZİ VERİN" butonuna tıklamanız gerekmektedir.

h. Ekranınıza SİPARİŞ ONAYLAMA bölümü gelecektir.

k. Bilgilerin tamamı doğruluğundan emin olamak için Teslimat Bilgileri kısmını dikkatlice kontrol ediniz.(Lütfen gün boyu bulunacağınız bir adres yazınız)

l. Eksik ve/veya yanlış bilgi var ise, gerekli düzeltmeleri yaptıktan sonra Ödeme bilgileri bölümündeki ödeme seçeneğini seçiniz (Havale/EFT,  Kredi kartı, Bonus Kart 3 Taksit, Kapıda Peşin Ödeme) .

m. Sipariş Onaylama Bölümünü eksiksiz doldurduktan ve ödeme biçimini seçtikten sonra aşağıda yer alan " bilgilerin doğruluğunu onaylıyorum" butonuna basınız.

n. Gelen yeni ekran " SİPARİŞ ÖDEME" ekranıdır istenilen bilgilerin tümünü eksiksiz olarak girin: Kartta görünen Adı-Soyadı, Kredi Kartı Numarası (numaraların arasına boşluk "," , "-" , " * " gibi herhangi bir karakter koymayınız), Kart Tipi, CVV, Geçerlilik Tarihi (bitiş tarihini, ay ve yıl olarak belirtmeniz gerekmektedir.)

o. Fatura bilgilerinizi de kontrol ederek "SATIN AL" butonuna tıklayınız.

p. Provizyon için 5 - 45 sn. arası beklemeniz gerekmektedir.

r. Bu işlem de sona erdikten sonra alışverişinizin onaylandığına dair bir yazı çıkacak ve sipariş numarası tarafınıza bildirilecektir.

 
2- Yurtdisindan siparis verebilir miyim?
 
   

Evet ; Yurt disindan da siparis vermeniz mümkün. Siparislerinizin sorunsuz bir sekilde elinize ulasmasi ve dogru bedeni belirlemeniz için kinadukkani olarak canli destek almanizi öneririz.

 
3- Alacağım Ürünleri Seçmeliyim?
 
    Alacağınız ürünleri canlı destek hattımızdan yardım alarak belirlemeniz, doğru ürünü ve rengi  seçmenizde hata payını ortadan kaldırmış olursunuz.Telefon veya Whatsap üzerinden yardım için her zaman hazırız.

 

 
4- Kapıda ödeme yapabilir miyim?
 
    Evet kapıda ödeme yapabilirsiniz. 

Kargo ücreti + Kapıda ödeme hizmet bedeli '5 TL'dir. (kapıda ödeme hizmet bedeli kargo ücretine ilave eklenir, kargo ücretsiz gönderilerde de kapıda ödeme hizmet bedeli alınır)

Alışveriş işlemi tamamlandıktan sonra ödeme seçeneklerinden, kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile tek çekim, seçenekleri  ile ödeme yapabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için canlı destek hattımızı arayabilirsiniz.

 
5- Yurt dışından ( TÜRKİYE) harici bir yerden nasıl ödeme yapabilirim ?
 
    Yurt dışından (TÜRKİYE) harici bir yerden ödeme yapmak için ; Havale / Eft, Pay-Pal, Western Union veya Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Havale/ Eft veya Western Union işlemi ile ödeme yapmak isterseniz, alışveriş işlemi tamamlandıktan sonra karşılıklı görüşme sonunda TL cinsinden olan alışveriş tutarı TC MERKEZ BANKASI o günkü döviz kurundan istediğiniz para birimine çevrilir. Belirlenen tutar hesaba geçtikten sonra ürünleriniz sevk edilir. Almış olduğunuz ürünler size ulaşana kadar firmamız sizinle iletişim halinde olur.

 

Kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz ; bu işlem daha kolaydır alışveriş tutarınız otamatik olarak kredi kartınızdan ödemesi alınır . Bankalar arası sistemden kartınızın para birimi ne ise ekstrenize o şekilde yansır. Alışveriş faturanızda otamatik olarak düzenlenir ve sevk edilir. Daha detaylı bilgi için canlı desek hattımızı aramanız gerekmektedir.

 
6- Yurt Dışına Kargo Ücreti ve Teslimat Süresi Nedir?
    Yurt dışına, kısacası dünyanın her yerine kargo ücreti sabit  55 TL - 26$ - 20 € dir. Teslimat süreleri normal şartlarda 3 ile 6 gün arasındadır. Gönderilerimiz TURPEX-PTT KARGO ile uçakla sevk edilmektedir.
 
7- Yurt İçi Kargo Ücreti ve Teslimat Süresi Nedir?
 
    Tüm yurt geneline kargo ücreti ürünlerin ölçü ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Alacağınız ürüne göre ödeme aşamasında görebilirsiniz. Teslimat sürelerimiz normal şartlarda (özel ürünler için değişmektedir.) en geç siparişin 3.gününde teslim edilmektedir.Bu süre sadece  anlaşmalı kargo şubesi olan yerler içindir. Anlaşmalı kargo şubesi olamayan yerlere, haftanın belirli günleri teslimat vardır. Bu konuyla alakalı daha detaylı bilgi için canlı destek hattımızdan yardım alabilirsiniz.